Působivé fotografie

Konec aukce: 5. 12. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Jaký je nejlepší způsob, jak se naučit pořizovat působivé fotografie? Právě na takové se podívat a prostudovat si je, uvědomit si, v čem spočívá jejich kouzlo.

A to je obsahem této knihy. Naleznete zde několik desítek autorových nejlepších fotografií z cest po Jižní Americe, kde strávil několik posledních let. Vybrané snímky pokrývají celou řadu žánrů a jsou doprovázeny příběhem jejich vzniku, který vás může inspirovat při vašem vlastním fotografování, podrobnou analýzou přímo ve fotografiích a detailním popisem toho, proč pro diváka „fungují“

Když se dobrý fotograf dívá na scénu, všímá si zároveň mnoha různých detailů a nuancí. Autor se v této knize soustředí na to, aby vám pomohl s jejich rozpoznáním. Proč je to tak důležité? Když si jich všimnete a pochopíte jejich význam, otevře se vám cesta k vytváření silných a působivých snímků. Nedílnou součástí doprovodných fotografií jsou i užitečné informace o použitém fotoaparátu, objektivu, ohnisku, expozičním čase atd., které vám usnadní pochopení technických možností a omezení vašich fotoaparátů.

Přečtěte si více o knize Působivé fotografie

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Působivé fotografie za velmi příznivou cenu