Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Učedník

náhled obálky
Konec aukce: 4. 9. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 259,- Kč
Vydraženo za:

125,- Kč

Poslední příhoz:JanaDusk

Aukce již byla ukončena!

Druhý díl série o policejním psychologovi Sebastianu Bergmanovi.
Sebastian Bergman znovu objevil smysl svého života. Zjistil totiž, že má dospělou dceru Vanju. Poprvé od chvíle, kdy mu tsunami vzala jeho ženu Lily a dceru Sabine, cítí, že má důvod žít. Jeho situace je však složitá – Vanja je jednou z nejlepších policistek v zemi, pracuje v celostátní komisi pro vyšetřování vražd, kde on sám dřív působil, a Sebastiana Bergmana z duše nenávidí. Ten proto řeší dilema: má dceři říct, že je její biologický otec, nebo si to má navždy nechat pro sebe?
Sebastian Vanju týdny zpovzdálí sleduje, ale pak si uvědomí, že jediná možnost, jak se jí přiblížit, je stát se znovu součástí vyšetřovacího týmu. Jeho členové se právě snaží dopadnout pachatele několika brutálních vražd, jež ve všech detailech připomínají vraždy Edwarda Hindeho, chladnokrevného, psychopatického manipulátora, kterého Sebastian dostal před lety za mříže. Jako nepopiratelný odborník na Hindeho se Sebastian navzdory osobním nevraživostem do týmu vrací, aby pomohl najít jeho napodobitele, a brzy poznává otřesnou pravdu – se sérií vražd je spjatý víc, než by ho kdy napadlo, a je pouhý krůček od toho, aby navždy ztratil i druhou dceru.
Všech šesti zatím vydaných dílů série s hlavním hrdinou psychologem Sebastianem Bergmanem se celosvětově prodalo na 5 milionů výtisků. Televize ZDF ve spolupráci se švédskou SVT natočila oblíbenou televizní adaptaci.

Poštovné 95 Kč.

Přečtěte si více o knize Učedník

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
JanaDusk 125 4. 9. v 03:30:57