Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Deník mladého přírodovědce

náhled obálky
Konec aukce: 4. 7. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 348,- Kč
Vydraženo za:

170,- Kč

Poslední příhoz:Lenzie

Aukce již byla ukončena!

„V tomto deníku zaznamenávám, jak se točí můj svět. Od jara do zimy, doma, v divočině, v mé hlavě.“

Evokativní, syrový a lyrický debut zkoumá přírodní svět očima Dary McAnultyho, autistického teenagera, který se snaží vyrovnat s vykořeněním z domova, ze školy i se svým duševním zdravím. Zároveň se věnuje ochraně přírody a ekologickému aktivismu.

Dara McAnulty všemi smysly vnímá a čtenářům bezprostředně předává své zážitky z divoké přírody, setkání s kosy, labutěmi zpěvnými, luňáky červenými, motáky pilichy, s žábami, pampeliškami, irskými zajíci a dalšími zvířaty. Ve vyprávění, v němž se střídá palčivá temnota se světlem, odkrývá autor světy, které zapomínáme vnímat. Jeho ohromující kniha o přírodě se jistě stane klasikou.

Deník mladého přírodovědce je silný a poutavý obraz krás přírodního světa, který zároveň otevírá téma autismu a překonávání tíživých úzkostí. Je to příběh o poutech lásky k rodině a k domovu a o tom, jak si můžeme navzájem pomáhat i v těch nejtěžších chvílích.

Objevujte krásy přírody se zcela mimořádným spisovatelem ověnčeným mnoha cenami a nejmladším držitelem nejprestižnější literární ceny v historii Spojeného království.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Deník mladého přírodovědce

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Lenzie 170 4. 7. v 07:45:35