V temnotách

Konec aukce: 1. 9. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Matěj Mlynář se po smrti dcery a zjištění pravdy o svém otci uzavřel do sebe. Jeho život stagnuje a on nejeví zájem vůbec o nic. Pak ho ale jednoho dne osloví neznámá žena s prosbou o pomoc. Najme si ho, aby jí pomohl najít dceru a Mlynář se tak opět vrací do hry. Zatímco sleduje stopu, ulicemi města se plíží zlo, s nímž on ani Pavla Králová nikdy neměli tu čest. Cesta je oba pomalu stahuje hluboko do podzemí, do děsuplné temnoty plné bolesti, kde jeden chybný krok znamená záhubu. Vědí jen jedno: spolehnout se můžou zase jen sami na sebe a vzájemné parťáctví, které tentokrát čeká jedna z nejtěžších zkoušek.

Přečtěte si více o knize V temnotách

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu V temnotách za velmi příznivou cenu