Bůh a neonové žabky

Konec aukce: 30. 8. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Sbírka povídek o tom, že náruč venkova nevoní jen levandulí, ale taky hnojem, že tančit se dá začít v jakémkoli věku a že Bůh se dá potkat klidně i na dálnici u Mnichova.
Ve čtyřiceti se přestěhovala z Prahy na úplnou samotu, aby poznala, že náruč venkova nevoní jen levandulí, ale taky hnojem. Ovšem ani ten vám díky této knize tolik páchnout nebude. A s ním ani žádná překážka, kterou vám život hodí do cesty. Sbírka povídek z pera nezdolné optimistky, která úsměvně představuje „výběr z patálií“ z cesty svým pestrým životem, nabízí laskavé čtení. Možná při něm zjistíte, že dělat díry do světa není až tak nutné.

Přečtěte si více o knize Bůh a neonové žabky

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Bůh a neonové žabky za velmi příznivou cenu