Sedmilhářky (audiokniha)

Konec aukce: 28. 8. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Lhát si do kapsy je stejně špatné jako obelhávat druhé…

Jane, Madeline a Celeste. Zakřiknutá mladá samoživitelka, podruhé vdaná zasloužilá matka a věčně zasněná místní kráska. Tři ženy, které by snad nemohly být rozdílnější, a přesto se z nich staly nerozlučné kamarádky. A vlastně není divu – území mateřské školy, kam chodí jejich děti, připomíná nelítostnou džungli plnou lží a úskoků, kde rodič zkrátka potřebuje někoho, kdo by mu kryl záda. Jsou však alespoň k sobě navzájem doopravdy upřímné? A co v jejich školce vyšetřuje policie? V poutavém příběhu o síle přátelství a mateřské lásky není nouze o překvapivé zvraty a temná tajemství, s nimiž se nelze bez obav svěřit ani těm nejbližším.

Bestseller australské spisovatelky o skrytých rodinných dramatech dal vzniknout stejnojmennému seriálu s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovu.

Přečtěte si více o knize Sedmilhářky (audiokniha)

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Sedmilhářky (audiokniha) za velmi příznivou cenu