Nepřítel Říma

Konec aukce: 5. 10. 2022 v 20:00:00

Největší válečník starověku v prvním dílu historické epopeje.
Britský spisovatel Ben Kane přichází se strhující historickou trilogií, jejíž první díl se odehrává po první punské válce, v níž Řím v boji o vliv ve středomořském světě pokořil Kartágo. Nyní se mladý kartaginský generál Hannibal chystá k odvetě. Na osudech dvou rodin, kartaginské a římské, sledujeme vliv válečných střetů na životy běžných lidí i převratné změny, které přinesly. Hanno, syn významného vojáka a Hannibalova důvěrníka, se se svým přítelem ocitne v rybářské loďce na širém moři, odkud je zachrání pirátská loď. Mladíci skončí na trhu otroků, kde Hanna koupí římský šlechtic, který zaujímá ve společnosti důležité postavení. Hanno se spřátelí s jeho synem Quintem i jeho sestrou Aurelií. Ve válečném konfliktu se ocitnou na znepřátelených stranách a až nelítostná bitva rozhodne, jaké budou jejich další vztahy.

Pozn.: zmáčklý přebal, kniha poškozená není

Přečtěte si více o knize Nepřítel Říma

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Nepřítel Říma za velmi příznivou cenu