Hraj fér a vyhraj

Konec aukce: 4. 7. 2022 v 20:00:00

Příběh zakladatele a ředitele jedné z největších technologických společností v Americe.
Za úspěchem Dell Technologies stojí tři důležité bitvy, které bylo nutné vybojovat: bitva o to, firmu spustit, udržet ji a transformovat. Vůbec poprvé Dell odhaluje úspěchy a prohry, které formovaly vývoj společnosti v tomto rychle se měnícím odvětví a také jeho vlastní proměnu v ředitele, jakého firma potřebovala. S humorem a pokorou vzpomíná na mentory, kteří mu ukázali, jak proměnit vášeň v byznys, konkurenty, kteří se stali jeho přáteli, protivníky nebo obojím, a žraloky, kteří kroužili okolo a čekali na slabou chvilku. Ukazuje se, že za jeho úspěchem stojí dlouhodobá vize: technologie je nakonec především o lidech a jejich potenciálu.
Hraj fér a vyhraj (Play Nice But Win) je víc než jen upřímný portrét lídra na rozcestí, je to survival story dokazující, že i když každý s technologickým nadhledem a podnikatelským zápalem může vybudovat něco velkého, je zapotřebí skutečného lídra k tomu, aby vzniklo něco, co přetrvá.

Přečtěte si více o knize Hraj fér a vyhraj

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Hraj fér a vyhraj za velmi příznivou cenu