Cvičení důvěry

Konec aukce: 24. 12. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Příběh začínající jako středoškolská romance se promění v rozbor románu samotného.

Na americkém předměstí raných osmdesátých let dvacátého století prožívají studenti elitní divadelní střední školy krásné i těžké chvíle. Žijí si ve své bublině a plni ambicí studují hudbu, Shakespeara a především herectví. Když se do sebe dva studenti prvního ročníku Sarah a David zamilují, jejich vášeň nezůstane nepovšimnuta — a netknuta — všemi z jejich okolí, ale zejména jejich charismatickým učitelem panem Kingsleym.

Vnější svět se skrz zdi do školy nedostane. Ani rodinný život, tlak na školní výsledky nebo sociální rozdíly. Jenže pak se to přece jen stane — šokující spirála událostí posune příběh v čase kupředu a převrátí dosavadní premisu naruby. To, čemu čtenář dosud věřil, není tak docela pravda. Ale není to ani úplná lež. Uchvacující finále je pak posledním dílkem skládanky, který odhalí pravdu, jež bude rezonovat ještě dlouho po přečtení poslední věty.

Přečtěte si více o knize Cvičení důvěry

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Cvičení důvěry za velmi příznivou cenu