Kradli jsme sousedům rajčata

Konec aukce: 14. 12. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Intimní romance jednoho zdánlivě prostého léta dohromady svádí křehkého, ale zároveň bezostyšně sentimentálního chlapce Giovanniho a nevinně okouzlující dívku June, která netypickému devatenáctiletému snílkovi přináší do života tolik postrádané světlo a naději. Dvě zatoulané duše nesměle proplouvají prvotní ostýchavostí a postupně nacházejí zalíbení ve vzájemných pocitech, které ve svých životech doposud nepoznali, nepotkali a neochutnali. Mladí, krásní a zamilovaní denně netrpělivě spěchají do přírody, odlehlých strání a lučin, kde touží konečně objevit veškerá potěšení života. Tato mladistvá spirituální bádání prosycená zvědavostí se ale pochopitelně nemůžou obejít bez chmurných překážek a nástrah, jimž Giovanni a June poprvé nemusí čelit sami, protože jdou spolu.

Přečtěte si více o knize Kradli jsme sousedům rajčata

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Kradli jsme sousedům rajčata za velmi příznivou cenu