Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Hlavu vzhůru po rozvodu?!

náhled obálky
Konec aukce: 6. 6. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 289,- Kč
Vydraženo za:

140,- Kč

Poslední příhoz:Jinx

Aukce již byla ukončena!

Co předchází rozvodu či rozchodu, v jakých fázích vztahu se lidé rozcházejí a co přináší tolik zklamání v blízkých vztazích? Co hledáme v rozhodnutí „pojďme od sebe“? Jsou-li navíc v rodině rozcházejících se partnerů děti, vnímání jejich potřeb a zvládání nové situace zaslouží zvláštní ohled. Je možné se rozejít důstojně a s konstruktivním pohledem do budoucnosti? Co je k tomu potřeba a kde se to naučit?
Představovaná kniha vychází z praxe práce s rodinami v rozvodu. Autorka stála u zrodu tzv. cochemské praxe v opatrovnických řízeních, kdy jedním z hlavních principů je posílení rodičovských kompetencí v situaci, kdy se rozpadá jejich partnerství a je potřeba pro děti zachovat fungování tzv. rodičovského týmu při sdíleném rodičovství.
Autorka spolupracuje se soudy a kolizními opatrovníky a je autorkou několika odborných metodik pro práci s rodinou www.akademickyustav.cz, pomůcek pro práci s rodinami, scénářů k filmovým spotům www.espediente.cz. Je v kontaktu s Unií rodinných advokátů v rámci rodinné mediace – mimosoudním řešením sporů jak s českými odborníky, tak na Slovensku a vystupuje na mezinárodních konferencích v dané problematice.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Hlavu vzhůru po rozvodu?!

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Jinx 140 2. 6. v 10:54:15