Velká kniha rituálů

Konec aukce: 22. 8. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Velká kniha rituálů vás uvede do hájemství starodávných tradic, které jsou integrované do podoby využitelné v současném, moderním životě. Poslouží vám nejen jako inspirace pro naplněný, spokojený a radostný život, nýbrž také jako zevrubný zdroj rituální teorie a praxe s podrobnými vzory rituálů, svátků života, oslav a mystérií přírody, Slunce, Luny, ženství a Bohyně. Načerpáte z ní podrobné údaje o historii osobních i komunitních rituálů, a rovněž detailní informace o mýtech, bohyních, nadpozemských bytostech, kultovních místech a symbolech, které se k rituálům vztahují.
Nechte se u čtení knížky a následného provádění rituálů vtáhnout do magie neobyčejného i každodenního života a jeho posvátných okamžiků!

Přečtěte si více o knize Velká kniha rituálů

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Velká kniha rituálů za velmi příznivou cenu