Motýlí kniha

Konec aukce: 21. 8. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Kniha ukrývá příběhy pro děti, dobrodružství pro všechny, velký kus přírody a také malé, ale statečné skřítky. A motýly.
Představte si opravdu hluboký les a rozkvetlou louku, jejíž tráva vám sahá klidně až po pás. Představte si sluneční paprsky lechtající vás na tváři a malující vám na nose pihy. Představte si, jak bosí kráčíte loukou a chladná půda mírní letní horkost. S každým dalším krokem vylétají z vysoké trávy motýli s křídly v barvě sluníčka a titěrní i trochu větší brouci s tvrdými krovkami se rozbíhají do všech stran. Zavřete oči a zaposlouchejte se do bzučení, které se nese nad loukou. Nadechněte se. Cítíte tu vůni vlhké hlíny, sladkého maliní a pylů všech těch modrých, fialových, bílých a žlutých květin?

Přečtěte si více o knize Motýlí kniha

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Motýlí kniha za velmi příznivou cenu