Co se do vás vejde

Konec aukce: 15. 4. 2022 v 20:00:00

Dobrodružný román se špionážní zápletkou vám konečně odhalí skutečnou identitu tajemného „Profesora“ známého z předchozích příběhů.
Děj knihy se odvíjí na pozadí skutečných událostí první a druhé světové války a proplétá se v druhé rovině s dramatickou zpravodajskou zápletkou během okupačního období v letech 68–69.
Na zasněžené frontové linii v Dolomitech dojde v prosinci 1916 k obrovské tragédii. Ta způsobí mimo jiné osudové setkání krásné zdravotní sestry českého původu a rakouského důstojníka s naprosto rozdílným pohledem na svět. Následuje strhující příběh bratrů, kteří se ocitli na opačných stranách největšího válečného konfliktu 20. století. Jejich činy a selhání se jim znovu jako bumerang vrací na konci 60. let a nepříjemně zasáhnou i do života nejmladšího člena této ideologiemi rozvrácené rodiny. To vše a ještě mnoho dalšího najdete v románu „Co se do vás vejde“, který je v pořadí třetí knihou autora.

Přečtěte si více o knize Co se do vás vejde

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Co se do vás vejde za velmi příznivou cenu