Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Šokující smrt Marilyn Monroe

náhled obálky
Konec aukce: 9. 1. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 388,- Kč
Vydraženo za:

185,- Kč

Poslední příhoz:goldiex

Aukce již byla ukončena!

Konec života Marilyn Monroe se přiblížil ve chvíli, kdy slunce zalilo kapotu luxusního Lincolnu Continental, který vyjel z letiště v Los Angeles a zamířil přes Santa Moniku dál na sever.
Důležití muži v jejím životě, ona klika báječných a slavných mužů, kdysi jí tak bezmezně oddaných a zcela okouzlených, zatím prošla zlověstnou proměnou. Když naleštěný lincoln zpomalil, aby zabočil doprava na bulvár San Vicente a pak do centra Los Angeles, byl ten nejvyděšenější z Marilyniných milenců už skálopevně přesvědčen o nutnosti provést plán, který situaci vyřeší.
To, co uslyšel v prvních minutách krátké cesty, ho přesvědčilo, že jediným řešením je Marilynina smrt. Její neochota mlčet byla pro jednoho z nejmocnějších mužů světa mimořádně nebezpečná. Marilyn už pro něj nepředstavovala mámivý sen ani opojnou fantazii, ale jen noční můru.
V sobotu 4. srpna 1962 odpoledne, kdy nad pobřežím svištěl „ďábelský vichr“ z kalifornských hor, pohlíželi jistí odhodlaní jedinci na nejzářivější hollywoodskou hvězdu a nejkrásnější ženu světa, novodobou Helenu Trójskou, se zlověstným odporem…

Poštovné 95 Kč.

Přečtěte si více o knize Šokující smrt Marilyn Monroe

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
goldiex 185 2. 1. v 10:53:56