Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Děvčátko na kře

náhled obálky
Konec aukce: 8. 1. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 249,- Kč
Vydraženo za:

116,- Kč

Poslední příhoz:dohamaja

Aukce již byla ukončena!

Bylo jí devět, když se jí TO stalo. To slovo. ZNÁSILNĚNÍ. Malá Adélaide v tu chvíli potřebovala, aby jí někdo vysvětlil, co se stalo, a ne sérii výslechů. Potřebovala si o tom s někým promluvit, a ne narazit doma na bariéru mlčení, protože to, že se O TOM nemluví přece neznamená, že se TO nestalo.
Její život se změnil. Od té doby žila s cejchem „vypáleným“ tam dole. Připadala si pošpiněná, vyčleněná, a když jí přestalo bolet tělo, začala ji bolet duše. Nebyla schopna vést normální život. Nebyla schopna přijmout se. Hledala úniky. Chtěla si o tom povídat, ale nemohla. A tak začala studovat herectví. Aby mohla žít životy jiných.
A po dlouhých dvaceti letech jí svitla naděje, že má šanci. Zamilovala se. Začala žít, jako žijí všichni ti, kterým se TO nestalo. Zapomínala na to, co bylo a užívala si to, co je. Ale pak jí doma zazvonil telefon. Policie. „Máme ho!“ Vyšetřovatelé znovu otevřeli případ, který se týkal nejen jí, ale bezmála stovky dalších dívek. „Přijdete svědčit? S vámi máme naději, že ho dostaneme za mříže.“ Po 23 letech! Po desítkách zničených životů.
A tak Adélaide musí znovu otevřít komnatu, kterou už v sobě jednou uzamkla, a stane tváří v tvář muži, kvůli kterému se jí v devíti letech nadobro změnil život.
Kniha Děvčátko na kře, která se po vydání stala bestsellerem, je strhující a upřímnou zpovědí francouzské herečky Adélaide Bonové (Julie Lescaut), která bez příkras popisuje mechanismus vyšetřování případů znásilnění, které nebere ohled na oběti a podrobuje je vyšetřování, jež je stejně zničující, jako samotný zločin na nich spáchaný.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Děvčátko na kře

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
dohamaja 116 8. 1. v 14:56:11
Fiona60 114 8. 1. v 09:26:25
lumul 112 6. 1. v 08:14:18
dohamaja 110 3. 1. v 22:56:02