Kočičí filozofie

Konec aukce: 3. 9. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Kočky – milujeme je, staráme se o ně, mazlíme se s nimi. Ale opravdu víme, jaké jsou?
Taky se ptáte, proč je váš kočičí společník šťastnější než vy? Jestli vás má vůbec rád, nebo vás jen trpí díky pohodlnému ubytování a stravě? Začtěte se do Kočičí filozofie a odhalte smysl kočičího života. Že kočky smysl života nemají? Možná je jím jejich pouhá přítomnost v naší osamělé lidské existenci, protože to ony se rozhodly s naším druhem žít.
Na základě několika příběhů silných a více či méně milovaných koček autor polemizuje s několika filozofickými směry a filozofy a přemítá nad rozdílem v přístupu k životu a ke smrti lidí a těchto „domestikovaných“ šelem. Právě to, jestli si živá bytost uvědomuje vlastní smrtelnost, ovlivňuje kvalitu a směr jejího života. Zatímco se člověk neustále zaobírá vlastní smrtelností, co dělají kočky? Kdo se má od koho co učit?

Přečtěte si více o knize Kočičí filozofie

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Kočičí filozofie za velmi příznivou cenu