O matkách a dcerách

Konec aukce: 22. 5. 2022 v 20:00:00

Verona se na rodičovské dovolené cítila osaměle a nebyla jediná. Přihlásila se do diskuzního klubu na internetu a zjistila, že podobný problém tu řeší i další ženy. Každá v jiném věku, v trochu jiné životní situaci, každá se svým příběhem a každá s touhou dělit se o své pocity s ostatními. Veronu osudy devíti kamarádek tak zaujaly, že se je rozhodla převyprávět a možná tím vyřešit i příběh vlastní. Zamýšlí se nad vztahy matek a dcer a také nad tím, jak moc jsme ochotné otevřít se virtuálnímu světu a lidem, které jsme nikdy nespatřili. Příběh deseti žen vrcholí setkáním v realitě. Naplní se Veronina očekávání?

Přečtěte si více o knize O matkách a dcerách

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu O matkách a dcerách za velmi příznivou cenu