Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Střeva a já: Jak jsme se rozešli

náhled obálky
Konec aukce: 10. 1. 2023 v 20:00:00
Běžná cena: 296,- Kč
Vydraženo za:

138,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Fascinující, bizarní a zcela pravdivé historky o zdravotních potížích.
Záhadné nemoci. Děsuplná zranění. Rentgenové snímky odhalující něco podivného zaseknutého ve vaší noze. Celkem 24 příběhů o skutečně zvláštních, ale zcela pravdivých příhodách formou zábavných komiksů od bestsellerového autora Nicka Seluka.
Budete se smát, plakat, možná se vám bude chtít zvracet. Ale to nevadí, to je naprosto v pořádku, jsme jenom lidé a naše těla se ne vždy chovají tak, jak bychom chtěli. Ať už vaše tělo vyvádí jakékoli psí kusy, díky této knize budete vědět, že v tom nejste sami. Možná vám pomůže vaše potíže lépe zvládnout, možná zjistíte, že máte úplně jiné problémy, než jste si mysleli, možná se budete jen bavit nad neštěstím druhých.
Po devíti letech strávených na pozici grafika v korporačním prostředí se Nick rozhodl následovat svůj odvěký sen stát se profesionálním kreslířem komiksů. V dětství čerpal inspiraci z klasických komiksů, jako je např. Garfield nebo Simpsonovi. Nick je mimo jiné autorem tří komiksových knih o příhodách Srdce a Mozku, z nichž první vyšla česky ve vydavatelství Zoner Press.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Střeva a já: Jak jsme se rozešli

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Střeva a já: Jak jsme se rozešli za velmi příznivou cenu