Milenka prince z Walesu

Konec aukce: 6. 9. 2021 v 20:00:00

Poslední příhoz:honeybee

Strhující příběh ženy, která musela ustoupit jiné, kvůli níž se anglický král jednou vzdá trůnu.
Román vypráví skutečný příběh dcery amerického diplomata Thelmy Morganové, která se v Anglii provdá za vikomta Furnesse, pronikne do mimořádného světa bohaté britské aristokracie a dokonce se stane milenkou korunního prince. Štěstí je však prchavé. Když se její sestra Gloria Morgan Vanderbiltová zaplete do skandálu s dalekosáhlými důsledky, odjede Thelma do New Yorku, aby sestru podpořila, a prince nechává v rukou důvěryhodné přítelkyně Wallis Simpsonové.
Podmanivý, intimní příběh o lásce, věrnosti a zradě zavede čtenáře do pařížského Ritzu, ulic New Yorku, na francouzskou Riviéru, ale i do tichých soukromých pokojů královského paláce. Je plný nádherných detailů a vystihuje atmosféru ve společnost na počátku 20. století.
Pro milovníky Panství Downton a seriálu Koruna.

Přečtěte si více o knize Milenka prince z Walesu

honeybee 215 29. 8. v 20:38:05