Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

náhled obálky
Konec aukce: 19. 8. 2021 v 20:00:00
Běžná cena: 320,- Kč
Vydraženo za:

153,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Cvičebnice, díky které začnete skutečně kreslit.
Abyste se naučili kreslit, nestačí o tom jen číst knihy – musíte především trénovat a cvičit. A právě proto vznikl skicář Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou. I když perfektně doplňuje stejnojmennou knihu, která je zaměřena spíše teoreticky, můžete jej zcela jistě použít i samostatně. Jedná se o soubor desítek úloh a cvičení, které vás provedou každou z pěti základních dovedností kreslení: vnímání hran, vnímání mezer (prostorů), vnímání vztahů, vnímání světel a stínů a vnímání celku.
Kniha vám poskytne vše, co budete ke kreslení potřebovat, včetně naskenovaných fotografií a kreseb jiných autorů k obkreslování. Stačí vám základní kreslicí pomůcky jako tužka a guma a můžete se vydat na cestu k lepším kresbám.
Pokud nemáte knihu od autorky Betty Edwardsové Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou, doporučujeme ji zakoupit spolu se skicářem, protože vám poskytne vysvětlení, proč které cvičení vlastně děláte, a rovněž vám podrobně vysvětlí sílu, která se ukrývá ve vaší kreativní pravé hemisféře – a také jak tuto sílu uvolnit. Kombinace obou knih je mocným nástrojem pro všechny, kteří se chtějí naučit kreslit nebo jen chtějí uvolnit svou kreativitu.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou za velmi příznivou cenu