Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Zrozeni k chůzi

náhled obálky
Konec aukce: 28. 10. 2021 v 20:00:00
Běžná cena: 449,- Kč
Vydraženo za:

225,- Kč

Poslední příhoz:vosa23

Aukce již byla ukončena!

​Schopnost chodit vzpřímeně na dvou nohách je jednou z hlavních vlastností, která nás odlišuje jako člověka, a přesto důvody jejího vývoje zůstávají mezi vědci tajemstvím. Navíc má chůze zásadní vliv na naše zdraví.
V knize Zrozeni k chůzi autor James Earls zkoumá záhadu evoluce chůze tím, že popisuje složité mechanismy, které nám umožňují efektivní chůzi po dvou nohách. Pohlíží na celé tělo jako na propojenou jednotku a vysvětluje, jak můžeme znovu dosáhnout plynulosti v tomto komplexním a složitém typu pohybu.
Zásadní publikace o mechanice nabízí fyzioterapeutům, učitelům i všem ostatním, kteří chtějí poznat složitý proces lidské chůze, nový výzkum v oblasti hodnocení, diagnostiky a léčebných přístupů. Earls představuje vhodný model pro porozumění složitosti pohybu a zároveň získává hlubší vhled do fyziologie a mechaniky procesu chůze. Tato kniha je určena praktikům pohybové terapie, fyzioterapeutům, osteopatům, chiropraktikům, masérům, trenérům a dalším, kteří zkoumají pohyb a jeho mechaniku.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Zrozeni k chůzi

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
vosa23 225 28. 10. v 19:54:06