Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Nekonečně dlouhé odpoledne

náhled obálky
Konec aukce: 23. 8. 2021 v 20:00:00
Běžná cena: 389,- Kč
Vydraženo za:

185,- Kč

Poslední příhoz:lumul

Aukce již byla ukončena!

Včera jsem svého manžela políbila naposledy…
Je léto roku 1959 a perfektně zastřižené trávníky kalifornského Sunnylakes vadnou pod horkým sluncem. Někdy během jednoho nekonečně dlouhého odpoledne zmizí z domova Joyce Haneyová, manželka a matka, a nechá za sebou jen dvě vyděšené děti a krvavou skvrnu na podlaze v kuchyni.
Sousedé Haneyových jsou událostí zděšeni. Dělají, co mohou, organizují pátrací skupiny a pokouší se Joyce najít. Klíč ke znepokojivé záhadě, která otřásla základy jejich amerického snu, ale drží někdo jiný. Někdo, kdo by jimi v očích sunnylakeských obyvatel mohl otřást ještě víc.
Ruby Wrightová, černá pomocnice v domě Haneyových, která k nim dojíždí z chudinského ghetta, ví, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Všichni ti přátelští lidé, žijící v krásných domech, tajně vyhlížející zpoza naškrobených záclon, mají tajemství. A ona o těch tajemstvích ví víc než kdokoliv jiný.
I proto netrvá dlouho, než ji detektiv Mick Blank, řídící vyšetřování, požádá o pomoc. Co ho to ale bude stát? A jakou cenu zaplatí ona, pokud na jeho žádost kývne?
Během nekonečně dlouhých horkých odpolední, vřících klamem, nedůvěrou a předsudky, stačí jediná jiskra, aby dokonalý sunnylakeský sen lehl popelem.

Poštovné 95 Kč.

Přečtěte si více o knize Nekonečně dlouhé odpoledne

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
lumul 185 23. 8. v 06:25:41