Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Konec aukce: 20. 8. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Nová předmluva autora po 30 letech, psaná jen pro české modernizované vydání.
3. vydání úspěšného mezinárodního bestselleru.
Desítky milionů prodaných výtisků ve světě a celkem už 150 000 prodaných výtisků v ČR.
Kniha, která nic neztratila na své aktuálnosti a stále pomáhá párům na celém světě udržet, prohloubit a zlepšit jejich vztahy.
Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly. Potom však přišli na Zemi a stihla je ztráta paměti: zapomněli, že pocházejí z různých planet. Touto metaforou vysvětluje Dr. John Gray běžné konflikty mezi muži a ženami a ukazuje, jak se odlišnost mezi pohlavími může projevovat a bránit navázání uspokojivých milostných vztahů. Na základě své mnohaleté zkušenosti úspěšného poradce párů i jednotlivců radí, jak neutralizovat rozdíly ve stylu komunikace, citových potřebách a způsobech chování a dosáhnout tak většího porozumění mezi partnery.
Díky Johnu Grayovi už 30 let víme, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Kniha Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše je nedocenitelný návod k vytvoření hlubších a uspokojivých vztahů. Za 30 let, které uplynuly od prvního vydání, se na celém světě prodaly desítky milionů výtisků a byla přeložena do více než 40 jazyků. Kniha nijak neztratila na své aktuálnosti: stále pomáhá, uzdravuje a vysvětluje.

Přečtěte si více o knize Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše za velmi příznivou cenu