Pohlednice z Tichomoří

Konec aukce: 24. 5. 2022 v 20:00:00

Kniha o zemích – Japonsku, Austrálii, Tasmánii a Novém Zélandu – je završením trilogie cestovatelsko-architektonických knih Davida Vávry. Prvními díly jsou Tři cesty za architekturou a Jedeme k moři. Kniha je rozčleněna do čtyř celků právě dle procestovaných zemí. Vznikla na základě natáčení dalších dílů pořadu Šumné stopy, spoluautorem je režisér televizního seriálu Radovan Lipus.
Naznačení některých kapitol:
Japonsko - Tokyo, Jokohama, Hirošima, Kobe, Kjoto, současní architekti – Toyo Itó, čeští architekti – Jan Letzel, Antonín Raymond / Austrálie – Perth, Sydney, Melbourne, Canberra, Snowy Mountains, 12 Apoštolů, Alex Jelínek- vizionářský architekt. / Tasmánie – Port Arthur, Lauceston, Hobart, MONA/muzeum/, Joe Chromý, Frank Starý – významní Češi. / Nový Zéland – Maoři, příroda, Puhoi-česká osada, Auckland, čeští zakladatelé moderní novozélandské architektury. Henry Kulka, Irmi Porsolt.

Přečtěte si více o knize Pohlednice z Tichomoří

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Pohlednice z Tichomoří za velmi příznivou cenu