Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Odvaha je volba

náhled obálky
Konec aukce: 3. 9. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 498,- Kč
Aktuální cena:

240,- Kč

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

7+1 komiksových příběhů podle scénáře Marka Steiningera inspirovaných skautskou historií a nakreslených sedmi ilustrátory (Š. Jislová, K. Čupová. T. Chlud, E. Bartošová, V. Velický, J. Gruml, T. Vovsík a V. Strejček)
Sedm komiksových povídek, sedm přelomových událostí českých moderních dějin a sedm hrdinů. Jsou to obyčejní lidé. Mají ale jedno společné: Jsou to skautky a skauti, kteří v těžké životní zkoušce prokážou neobyčejnou odvahu.
Od počátků českého skautingu přes zakládání prvních dívčích oddílů, vypjaté okamžiky za nacistické okupace či komunistickou perzekuci až po dnešek: to vše v sedmi komiksech.
Parta kamarádů zakládá ještě za Rakouska-Uherska v maličké obci první skautský oddíl a naráží na nedůvěru spoluobčanů. Zdenka se přidá ke skautům v době, kdy se od žen očekává jen péče o rodinu a domácnost, ale rozhodně ne svobodná mysl a vlastní názor. Jak se zachová třináctiletý Marek, když se jeho vedoucí postaví na stranu nacistů? Podvolí se Jakub komunistickému režimu – co je v sázce?
Čtěte a zjistěte, co obnáší hrdinství a jakou má cenu. Objevte odvahu ve vlastním srdci.

Pozn.: naražené horní rohy desek->sleva!

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Odvaha je volba

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Odvaha je volba za velmi příznivou cenu