Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Slezské hrady a zámky z nebe

náhled obálky
Konec aukce: 23. 1. 2021 v 20:00:00
Běžná cena: 629,- Kč
Vydraženo za:

310,- Kč

Poslední příhoz:Fiona60

Aukce již byla ukončena!

Kniha leteckých fotografií hradů a zámků Slezska.
Budiž vám tato kniha inspirací, průvodcem a třeba i tak trochu rádcem při vašem putování Slezskem a poznávání tohoto nádherného rázovitého regionu s nesmírně bohatými dějinami.
Slezsko je krajinou mnoha tváří, která nás učí, jaké to bylo, když si ji podrobovali králové a knížata, když mocní té doby tesali své sny do kamene a zanechali nám staletí trvající poselství. Je krajinou, kterou sužovaly boje o moc a války rozdělující obyvatele. Zároveň je však krajinou, kterou prostupuje poselství lidské dobroty a víry v sebe sama a která nám ukazuje, jak dokáže být člověk vytrvalý.
Projděme se spolu po hradech a zámcích českého Slezska, zastavme na chvíli čas, prohlédněme si tu krásu lidské tvořivosti, fantazie a inspirace. A položme si otázku: Co zanecháme my budoucím generacím?
V knize Slezské hrady a zámky z nebe uvidíte netradičním pohledem ptáků a pilotů téměř 50 hradů, zámků nebo zřícenin. Ke každému objektu si můžete přečíst i jeho pověst.
Najdete zde ty nejznámější hrady a zámky jako je Jánský Vrch, Slezské Rudoltice, Bruntál, Raduň, Hradec nad Moravicí nebo Kravaře, ale i méně známá místa, o kterých se v knize dozvíte možná poprvé – zříceninu hradu Rychleby nebo Koberštejn, zámečky Bernartice nebo Vápennou, zámky Dolní Životice, Melč, Dubovou nebo Velké Hoštice.
Tato kniha je určená milovníkům hradů a zámků, Slezska a také létání a letecké fotografie. Užijte si, prosím, nebeské pohledy na skutečné historické skvosty. Přejeme Vám příjemný kulturní a estetický zážitek.
Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích – v českém, polském a anglickém.
Kniha je dalším pokračováním ke knize Moravské hrady a zámky z nebe

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Slezské hrady a zámky z nebe

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Fiona60 310 21. 1. v 23:28:05