Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Utajená tvář tisíce a jedné noci

náhled obálky
Konec aukce: 14. 8. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 329,- Kč
Vydraženo za:

158,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Když Esther najde v pozůstalosti své nedávno zesnulé matky podivnou krabici zdobenou arabskými ornamenty a plnou fotografií zachycujících matku v kulisách exotické země, úplně ji to šokuje. To má na sobě svatební šaty? A kdo je ten muž, stojící na fotkách vedle ní? Žila snad někdy na Středním východě, přestože tvrdila, že nikdy neopustila Spojené státy? A proč o tom Esther nikdy neřekla, když si byly tak blízké?
Odhodlána zjistit víc o matčině minulosti a možná i o otci se Esther vydává na cestu do Dubaje, přitažlivého města snů a iluzí. Jakmile ale začne s pátráním, ocitá se lapená v pavučině lží a stupňujícího se nebezpečí a na scénu brzy vstupují lidé, kteří se neštítí udělat cokoliv, aby ji umlčeli.
Esther se ale odmítá vzdát a pokračuje v hledání dalších dílů skládačky, jejíž řešení může celý její život navždy obrátit naruby – a odhalit pravdu temnější, než si vůbec dokáže představit.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Utajená tvář tisíce a jedné noci

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Utajená tvář tisíce a jedné noci za velmi příznivou cenu