Saturnin a stínadla

Konec aukce: 23. 10. 2021 v 20:00:00

Tato kniha by mohla nést i jiný podtitul: Kronika zvrhlého sexu za první republiky. Jenže to by ji nevystihovalo zcela. Saturninův pán i Červenáček sice zažijí nebeské věci a malířka Toyen předvede učené společnosti něco nevídaného, jenže tady se vede heroický zápas o bytí či nebytí mladého státu, byť frontová linie občas prochází bordelem.
Adina Mandlová, Lída Baarová i Miloš Havel, který chce porazit Hollywood i Babelsberg, jsou do jisté míry pěšáci. V bitvě mezi Masarykovými muži a německými agenty v čele s mocným Rezidentem a jeho věrným Konrádem, by agenti nabyli díky odkazu Maxmiliána Drápa převahy, kdyby se do hry nevmísily smělé Rychlé šípy vedeny rozhodným Mirkem Dušínem a klubovním detektivem Jarkou. Podaří se jim přemoct Štětináče, pána krys?
Klíč leží ve Stínadlech, která ovládli zdivočelí Vontové.
A kdo se vlastně skrývá v kamizole úslužného Saturnina?
A kdo si jako pseudonym zvolil Alžbětu Prknářovou - legendární postavu z Rychlých Šípů?

Přečtěte si více o knize Saturnin a stínadla

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Saturnin a stínadla za velmi příznivou cenu