Havraní tarot

Konec aukce: 25. 10. 2020 v 20:00:00

Havraní tarot vzdává poctu mystické energii havranů a vran a vybízí vás k průletu závojem iluzí a napojení se na spolehlivý zdroj intuice. Tento umělecky propracovaný soubor 78 karet je prodchnut důvěrně známou symbolikou Rider-Waitova tarotu, aby jej jak začátečníci, tak profesionální vykládající mohli používat s lehkostí a bez nutnosti studovat nové významy a interpretace. Přiložený průvodce vysvětluje významy karet v normální i obrácené poloze a nechybí ani návod k vykládání. Havrani jsou skutečně mimořádné bytosti. Jejich energie je mocná a mystická. Vám všem, kdo budete tento karetní soubor používat, přejeme, aby se vám podařilo proletět magickým závojem a navázat spojení se silami havraní intuice.

Přečtěte si více o knize Havraní tarot

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Havraní tarot za velmi příznivou cenu