Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Řekni mi všechno

náhled obálky
Konec aukce: 18. 10. 2020 v 20:03:53
Běžná cena: 398,- Kč
Vydraženo za:

190,- Kč

Poslední příhoz:bijec

Aukce již byla ukončena!

Smrtí studenta na elitní univerzitě v Nové Anglii vrcholí rozkol ve skupině přátel, z nichž jeden hraje nebezpečnou hru…

Malin Ahlbergová si vybrala školu co nejdál od domova, aby se odpoutala od traumatizujících zážitků z dětství. Když si v osmi letech hrála s bratrem v domečku na stromě, chlapec vypadl a zabil se. Byla to nešťastná náhoda? Malin si tehdy předsevzala, že rodičům vynahradí bolest ze smrti syna. Od té doby se ze všech sil snaží být dokonalá.
Ve škole má skvělé výsledky, stane se důležitou součástí party a důvěrnicí všech jejích členů. Zdání pohodového studentského života však postupně naruší vážné trhliny. Snad každý z jejích kamarádů má své tajemství, a to nejděsivější skrývá právě Malin.
Nedokáže se jen tak dívat, jak trpí lidé, na kterých jí záleží, a usmyslí si, že jejím životním posláním bude bránit ty, kteří jsou příliš slabí, než aby to dokázali sami. Hodlá je bránit za cenu jakýchkoliv obětí, zcela bez ohledu na všechno a na všechny… ale dokáže ovlivnit život někoho, kdo o to ve skutečnosti nestojí? Opravdu může člověk zasahovat do životů lidí kolem sebe, aniž by narazil na nenávist?
Co když se Malininým přičiněním váhy jen zhoupnou na opačnou stranu?

Poštovné 95 Kč.

Přečtěte si více o knize Řekni mi všechno

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
bijec 190 18. 10. v 19:58:53