Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Instantní fotografie instantně

náhled obálky
Konec aukce: 3. 9. 2021 v 20:00:00
Běžná cena: 200,- Kč
Vydraženo za:

93,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Jedinečná příručka odhalující tajemství a kouzlo instantní fotografie.
Instantní fotografie je fenomén, který dobyl již několikrát celý svět. Polaroidy a možnost rychlého vyvolání snímků s sebou přinesly okamžitou odměnu pro fotografy, kteří mohli plody své práce vidět během několika sekund od stisknutí spouště. Člověk by čekal, že v době digitálního fotografování instantní fotoaparáty zaniknou. Opak je pravdou. Ať už je to otázka retro stylu, stále větší lidská potřeba nahrazovat digitální výstupy fyzickými, nebo prostě jen dobrý pocit z toho držet fotografii v ruce, instantní fotografie zažívá další renesanci. Tato kniha Jiřího Folty vás provede okouzlujícím světem okamžité fotografie.
Naučíte se: jak funguje instantní fotoaparát a co na okamžitou fotografii budete potřebovat, v čem se instantní fotografie liší od té digitální, jak si vybrat ten správný fotoaparát, jak s instantními fotoaparáty exponovat a ostřit, základy kompozice v instantní fotografii a její formáty, jak nakládat s hotovými snímky a mnoho dalšího.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Instantní fotografie instantně

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Instantní fotografie instantně za velmi příznivou cenu