Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Sůl pradávných slz

náhled obálky
Konec aukce: 1. 8. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 369,- Kč
Vydraženo za:

180,- Kč

Poslední příhoz:Pohoda

Aukce již byla ukončena!

Originální dobrodružný příběh plný napětí a romantiky
Ve středověku postihla grónské Vikingy dodnes úplně neobjasněná katastrofa. Celá jejich několikatisícová populace náhle zmizela a zanechala po sobě akorát opuštěná obydlí a pole. Jde o jednu z velkých záhad lidské historie, kterou se nikdy nepodařilo spolehlivě vysvětlit…
Oslo, současnost: Dva cizí lidé, osamělí, nezapadající do současného světa, pronásledovaní zvláštně živými nočními můrami. Julia je žena se strachem ze závazků. Magnus je muž, který se nedokáže rozhodnout. Jejich osudy se nenadále protnou, když je prastarý vikingský symbol uroboros, had požírající vlastní ocas, dovede ke dveřím tajemného léčitele Leonarda Kolla.
Koll jim prostřednictvím neobvyklé kombinace akupunktury a hypnózy – staré tibetské techniky Větru v krvi – pomůže odhalit jejich minulý život ve středověkém Grónsku a nalézt východisko pro současnost. Cesta do drsné a kruté doby Vikingů jim ukáže jejich pravé já a pomůže objevit původ temných obav a pocitů. Očistný zážitek však není spjatý jen s událostmi v jejich současném životě, ale také poodhalí roušku dávného tajemství grónských Vikingů a vyjeví osudové spojení mezi dvěma zoufalými dušemi.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Sůl pradávných slz

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Pohoda 180 25. 7. v 08:37:51