Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Ocet: univerzální domácí prostředek

náhled obálky
Konec aukce: 1. 12. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 298,- Kč
Vydraženo za:

145,- Kč

Poslední příhoz:JaPa

Aukce již byla ukončena!

Ocet je snad nejpodceňovanější domácí přírodní prostředek – mnoha konvenčních produktů používaných v kuchyni, koupelně a vůbec v celé domácnosti se můžete klidně ihned zbavit, pokud začnete používat ocet. Díky svým prospěšným účinkům nesmí ocet chybět v žádné přírodní domácí lékárničce. Ty nejlepší a nejužitečnější způsoby využití tohoto univerzálního „zázračného prostředku“ jsme shrnuli v této knize.
Prospěšný pro zdraví: Ocet obsahuje mnoho léčivých látek, díky nimž budete zdraví a fit. Navíc také nahradí umělé produkty určené pro péči o pokožku a vlasy.
Prospěšný pro životní prostředí: Přírodní ocet dokáže účinně odstranit vodní kámen a jiné nečistoty, je lehce biologicky odbouratelný, a mnoho konvenčních mycích a čisticích prostředků je proto zbytečných.
Prospěšný pro vaši peněženku: Ocet je nejenom všestranný a zdravý, ale jeho používání je také opravdu výhodné. V mnoha případech postačí používat obyčejný lihový ocet nebo octovou esenci ze supermarketu. Léčivý a aromatický jablečný ocet si můžete dokonce bez větších nákladů sami vyrobit.
Prospěšný pro vás: Pokud si ocet vyrobíte sami, udělá vám to radost, povzbudí kreativitu a pozdvihne sebevědomí a kromě toho budete zase o trochu nezávislejší.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Ocet: univerzální domácí prostředek

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
JaPa 145 24. 11. v 08:25:12