Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Božská mrcha

náhled obálky
Konec aukce: 8. 7. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 238,- Kč
Vydraženo za:

110,- Kč

Poslední příhoz:Helena

Aukce již byla ukončena!

Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy… Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda.
Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí?
Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska.
Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují… A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano?
Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život?

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Božská mrcha

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Helena 110 8. 7. v 14:01:40