Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Máš na to!

náhled obálky
Konec aukce: 25. 9. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 249,- Kč
Vydraženo za:

115,- Kč

Poslední příhoz:alenam

Aukce již byla ukončena!

Tato knížka vyvrací všechny předsudky, které nás často drží zpátky. Ať chcete vyniknout v čemkoli, je nutné správné nastavení mysli. Jak na to? Důležité je především jedno – uvědomit si, že každý z nás má potenciál být v něčem úspěšný. I VY!
Jak se přihodí, že se z úplně obyčejného dítěte stane šampion ve stolním tenise, ze zakřiknutého kluka zdatný řečník, ze sportovního redaktora místního plátku autor světových bestsellerů? V téhle úžasné knize líčí autor Matthew Syed s notnou dávkou humoru a nadhledu svou vlastní cestu za úspěchem. Poznáte, že se po ní může vydat každý – ale úplně každý!
Pokud si myslíte, že buňky na matematiku člověk prostě má, anebo nemá, sportovcem se musí narodit nebo má od přírody „hudební hluch“, pak je pro vás tato kniha jako dělaná! Vyvrací totiž předsudky, které nás často drží zpátky. Ať už chceme vyniknout v čemkoli, je nutné správné nastavení mysli. Jak na to? Důležité je především jedno – uvědomit si, že každý z nás má potenciál být v něčem úspěšný – i VY. A tahle knížka vám s tím pomůže!

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Máš na to!

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
alenam 115 20. 9. v 12:01:52