Stručný příběh architektury

Konec aukce: 18. 5. 2022 v 20:00:00

Stručný příběh architektury je nově pojatá kniha, která jednoduše vysvětlí historii architektury na 50 klíčových stavbách - od pyramid až po mrakodrapy.
Nový, inovativní úvod do architektury. V přehledné a srozumitelné knize objevíte 50 klíčových staveb od pyramid, katedrál a chrámů až po věže, hasičskou stanici a biosféru. Přistupný, bohatě ilustrovaný průvodce vysvětluje jak a proč se architektura vyvíjela a jak k docházelo k novým postupům.
Seznámíte se s ikonickými stavbami v historii architektury a objevíte různé techniky a materiály, ze kterých byly stvořeny. Vysvětlení bez technického žargonu umožní každému čtenáři aby text snadno pochopil a užil si cestu, kterou jsme v oblasti architektury od starověkého Egypta do dnešních dnů prošli.

Přečtěte si více o knize Stručný příběh architektury

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Stručný příběh architektury za velmi příznivou cenu