Filmový klub osamělých srdcí

Konec aukce: 26. 3. 2020 v 20:00:00

V duchu předešlého bestselleru Major Tom a modrý anděl nás ve svém druhém románu David M. Barnett seznamuje s neobvyklými postavami, které je těžké si nezamilovat. V této knize sledujeme osud dvacetileté Jenny, která se během studií rozhodne ubytovat se na Sunset Promenade, z finančních důvodů. Pak ale zjišťuje, že jde o soukromý pečovatelský dům, který nabízí levné bydlení studentům, a její noví spolubydlící jsou o něco starší, než očekávala. Nejprve dochází k mezigeneračním střetům, když ale Jenny uspořádá v domě filmovou noc, ukáže se, že mají společného mnohem více, než si myslí.

Přečtěte si více o knize Filmový klub osamělých srdcí

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Filmový klub osamělých srdcí za velmi příznivou cenu