Stromboli

Konec aukce: 30. 6. 2020 v 20:00:00

Manželé Sára Zomer a Karel van Bohemen působí navenek jako ideální pár. Oba úspěšní spisovatelé, po jejichž fejetonech, otevřeně popisujících jejich rodinný život, šílí statisíce nedočkavých čtenářů. Za maskou bohémského manželství se však skrývá vztah plný závisti, četných nevěr, nenávisti a dokonce násilí.
Po jednom z nočních napadení pohár Sářiny trpělivosti přetéká a ona se rozhodne, že Karla opustí. Brzy ovšem zjistí, že na všechno zůstala sama. Nikdo s ní nechce mít nic společného. Krátké sexuální aféry nic neřeší, a tak odjíždí na týdenní retraite na italskou sopku Stromboli. Pod vedením světoznámého gurua Jense Donsona a ve společnosti těch, kteří se potýkají se stejnými problémy, se pomocí skupinové terapie pokouší najít ztracenou rovnováhu. Místo toho je však konfrontována s minulostí, o které doufala, že navždy zůstane skrytá.

Přečtěte si více o knize Stromboli

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Stromboli za velmi příznivou cenu