Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Realistické portréty tužkou

náhled obálky
Konec aukce: 28. 1. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 315,- Kč
Vydraženo za:

152,- Kč

Poslední příhoz:Dabra

Aukce již byla ukončena!

Jednoduchou technikou k dokonalým kresbám.
Kreslení je základní formou vizuálního umění. Každý umělec, od sochaře po malíře, se kresbě v nějaké podobě věnuje. Je to také nejjednodušší a nejpřístupnější forma uměleckého vyjádření. Potřebujete jen tužku a papír a kouzla mohou začít. Pokud chcete nakreslit dobrý portrét, musíte umět zachytit nejen věrnou podobu člověka, ale také jeho osobnost.
V knize Realistické portréty tužkou umělec a lektor Justin Maas nabízí podrobný výklad pro nováčky i zkušené portrétisty, kteří se chtějí dále zdokonalovat. Jím popisované techniky jsou osvědčené a vyzkoušené v praxi a pomohou vám naučit se správně zachytit proporce, umístění i zpracování detailů při kresbě portrétů hlavy a obličeje. Vašim kresbám dodají energii a vytvoří z nich snadno rozpoznatelná a působivá díla.
Můžete se těšit na: Základy kresby včetně výkladu o linkách, stínování a anatomii. Rady, jak pracovat s fotografiemi i živými modely, a rady, jak si model vybrat. Podrobné popisy kresby klíčových prvků, jako jsou oči, uši a vlasy. Popis postupů při portrétování včetně metody mřížky, metody obkreslování i vlastní autorovy metody, Maasovy metody. 15 detailních popisů postupu vzniku portrétu s modely různého věku, pohlaví i etnické příslušnosti. Galerii dalších ukázek portrétů jak v barvě, tak kreslených tužkou.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Realistické portréty tužkou

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Dabra 152 28. 1. v 18:01:13
starýchřestýš 150 20. 1. v 18:21:05