Ella v Laponsku

Konec aukce: 11. 10. 2020 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ella a celá její třída vyhrála pobyt na sluncem zalité pláži kdesi u moře. Tak proč jim kapitán letadla přeje při vzletu šťastnou cestu do Laponska? Kam se poděly kufry? A jak je možné, že tatínek pana učitele je ve Finsku zodpovědný za nadělování vánočních dárků? Ještěže má Ella ušima a je jí vše okamžitě jasné: pan učitel chce děti vyměnit za vánoční skřítky, protože ti dosavadní už chtějí do důchodu. Kolotoč mylných domněnek a nejlepších úmyslů přivádí Ellu a její kamarády do pravých laponských závějí, aby se z nich celá třída i s popleteným panem učitelem a jeho trpělivou ženou ale nakonec šťastně a ve svornosti vyhrabali zase zpátky do letadla domů.
Volné pokračování úspěšných knih Ella ve škole a Ella a její kamarádi je určeno především čtenářům ve věku od 6 do 10 let. Poprvé ve vyprávění o Elle jde také o knihu s jedním kontinuálním příběhem a nikoliv o sled několika drobnějších historek.

Přečtěte si více o knize Ella v Laponsku

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Ella v Laponsku za velmi příznivou cenu