Van life: Život na kolech

Konec aukce: 3. 5. 2020 v 20:00:00

Stovky funky vozidel, úžasná krajina a chytře navržené interiéry dodávek z celého světa. Van Life je ideální pro ty, kteří vědí, že život je tam, kde zaparkuješ. Stále více lidí se vzdává konvenčního života a mění ho za svobodu, klid a dobrodružství. Žijí na silnici v přestavěném autobusu, kamionu nebo dodávce. Jeden z těchto dobrodruhů Foster Huntington sdílel svá dobrodružství pod hashtagem #vanlife a zaznamenal je na svém blogu.
Zapojil se do společenství lidí s podobnými názory, kteří chtějí zkoumat přírodu svým vlastním tempem a žít bez dluhů. V knize najdete nejkrásnější fotografie z Fosterova blogu seřazené do kapitol, jako jsou dodávky Volkswagen, americké dodávky, přestavěné dodávky, školní autobusy a další. Stovky fotografií zahrnují záběry unikátních vozidel, krásné lokality, ohromující pláže, dramatické hory a malebné lesy, ale také interiéry dodávek. V knize také najdete rozhovory s dobrodruhy, páry či rodinami, kteří žijí tento nový „americký sen“.

Přečtěte si více o knize Van life: Život na kolech

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Van life: Život na kolech za velmi příznivou cenu