Matka

Konec aukce: 31. 5. 2020 v 20:00:00

Jaké myšlenky se honí hlavou matce, jejíž dcera beze stopy zmizela?
Matka je příběh o zločinu a jeho následcích, o nepochopitelné krutosti i ničivém žalu a o boji mezi muži a ženami, v němž bylo vždy zřejmé, kdo je pachatel a kdo oběť – až dosud. Zde však žádné jasné hranice mezi zločinem a spravedlností nenajdeme a postavy nejsou tím, čím se na první pohled zdají. Ze svižně plynoucího děje se místy vynořují mystické epizody, jež jsou charakteristickým znakem autorovy tvorby a čtenářům ještě více přibližují neskutečný vnitřní svět hlavní postavy.
Steinar Bragi přistupuje k tématu jako vždy neúprosně a dokáže čtenáře hluboce zasáhnout a udržet v napětí až do poslední stránky. Zároveň se nevyhýbá ani zcela přímé společenské kritice a do románu obsadil i několik skutečných osobností současného islandského veřejného života.

Přečtěte si více o knize Matka

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Matka za velmi příznivou cenu