Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Vladimír Putin

náhled obálky
Konec aukce: 15. 4. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 349,- Kč
Vydraženo za:

172,- Kč

Poslední příhoz:goldiex

Aukce již byla ukončena!

Kdo je ve skutečnosti Vladimir Vladimirovič Putin? Autor této knihy odpovídá na položenou otázku z pozice nestranného badatele. Odložil všechna klišé a stereotypy, jež byly nakupeny kolem osoby ruského státníka a utvářejí jeho zjednodušený a jednostranný obraz.
Frédéric Pons je realista, odpůrce historické manipulace, stoupenec objektivity a pravdivých faktů. Krok za krokem odhaluje osobnost Vladimira Putina od raného dětství do současnosti. Do detailů zachycuje jeho vývoj a myšlenkové zrání na životní cestě, odhaluje příčiny jeho rozhodování a konání ve všech etapách kariéry, v zásadních situacích, před které ho život i funkce postavily.
Pons nevytváří žádnou legendu ani oslavný spisek; oprávněnost jeho kritiky vůči umělému, nekonstruktivnímu a nebezpečnému postoji Západu k Rusku logicky vyvěrá z jeho historické analýzy. Je věcným autorem, který se opírá o důkladné pramenné studium. Pracuje jemným a jasným stylem, je otevřený, nevyhýbá se ožehavým tématům. Pokud předkládá souvislosti a vyvozuje závěry, opět je nechává vyplynout z daných faktů. Prezidentův osobnostní portrét se Ponsovi podařilo zachytit na pozadí ruských dějin; události, jimiž si Rusko muselo projít, mu pomáhají osvětlit Putinovo myšlení a činy jako uvažování a konání vlastence, který hájí zájmy svého státu.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Vladimír Putin

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
goldiex 172 14. 4. v 12:39:27
cameo 170 7. 4. v 17:03:03