Testy kočičí inteligence

Konec aukce: 21. 7. 2019 v 20:00:00

Je vaše kočka geniální?
Myslíte, že vaše kočka dokáže úspěšně ovládat každý váš pohyb? Vyjádřit se umělecky expresionistickou abstrakcí z bláta a peří? Vemluvit se hravě do jakýchkoli kočičích dvířek v okolí? Vidět mrtvé lidi? Nebo je spíš typ, který se schovává dokonce i před vaší zlatou rybkou či vyvrací prastarou teorii, že kočky vždycky přistanou na všech čtyřech?
Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po meteorologii, psychologii a nadpřirozeno.
Najdete tu také:
Nápady, jak vaší kočce zvýšit IQ.
Tipy pro zlepšení kočko-člověčí komunikace.
Diplom potvrzující genialitu, který po dokončení testů můžete vyplnit a hrdě si jej vystavit.

Přečtěte si více o knize Testy kočičí inteligence

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Testy kočičí inteligence za velmi příznivou cenu