Doběhnout strach

Konec aukce: 12. 7. 2019 v 20:00:00

Příběh ženy, která se rozhodla postavit vlastnímu strachu, společenským předsudkům i zažitým stereotypům. Příběh ženy, která sama přeběhla Írán. Když se Kristině začalo v životě vše hroutit, začala běhat. Stala se z ní ultramaratonská běžkyně a pokořila několik světových rekordů. Chtěla však ze svého běhu učinit víc. Rozhodla se, že běháním zkusí bořit předsudky a spojovat lidi. Proto se vydala na cestu, jíž by se obávali i mnohem zkušenější cestovatelé a dobrodruhové. Vydala se sama napříč Íránem. Vyběhněte s Kristinou na výpravu, která vám přiblíží nám ne zcela známý kus světa, jeho obyvatele i zvyky, a nechte se strhnout vyprávěním o mnoha překážkách, ale i lidskosti, pohostinnosti a potřebě důvěry v druhé.

Přečtěte si více o knize Doběhnout strach

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Doběhnout strach za velmi příznivou cenu