Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Enderova hra

náhled obálky
Konec aukce: 22. 1. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 298,- Kč
Vydraženo za:

147,- Kč

Poslední příhoz:Veru.k

Aukce již byla ukončena!

Lidstvo jen se štěstím odvrátilo zničující útok mimozemské civilizace úlového typu. Ve snaze předejít nevyhnutelné odvetě se rozhodne pro odvážný protiúder. A zatímco se po dlouhou dobu vysílané vesmírné lodě blíží k území nepřítele, program pro výchovu mladých velitelů se snaží nalézt vůdce, jenž by zneškodnil mimozemskou hrozbu jednou provždy. Zdá se, že vyvoleným je Andrew „Ender“ Wiggin, geniální chlapec, jenž se v útlém věku stává hlavní nadějí na vítězství. Nároky na něj kladené jsou ovšem enormní, pokud zvítězí, stane se pachatelem xenocidy – absolutního vyhlazení mimozemské inteligentní rasy, a pokud prohraje, pak bude lidstvo vydáno na milost agresivnímu nepříteli. Žádný dospívající chlapec dosud nikdy nečelil tak vážné výzvě…
Enderova hra je samostatným příběhem, ale také prvním svazkem obsáhlého cyklu, ve kterém zoufalý boj o přežití dovede lidstvo ke hvězdám.
Enderova hra je po desetiletí jedním z nejpopulárnějších science fiction románů. Získala věhlasná žánrová ocenění Hugo a Nebula, byla přeložena do více než třiceti jazyků a zpracována do úspěšného stejnojmenného filmu.

Poštovné 60 Kč.

Přečtěte si více o knize Enderova hra

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Veru.k 147 19. 1. v 12:54:01
Naru 145 14. 1. v 19:28:17