Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné

náhled obálky
Konec aukce: 18. 1. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 399,- Kč
Vydraženo za:

194,- Kč

Poslední příhoz:MYSlenka

Aukce již byla ukončena!

Zdálo by se, že dějiny většinou píší muži: mocní králové, neohrožení dobyvatelé, vítězní vojevůdci a velcí státníci. Ale po celou dobu naší existence se na chodu světa výrazně podílel i bezpočet dívek a žen a je načase, abychom si připomněli, že historii psali a píší nejen muži, ale také ženy!
Tahle knížka vzdává hold padesáti skvělým ženám a dívkám z celého světa, napříč letopočty. Dokázaly totiž výjimečné věci, vzepřely se zavedeným pořádkům a společenskému očekávání a ukázaly, jak je možné měnit svět k lepšímu. Zatímco činy některých z nich byly po zásluze oceněny, jiné se uznání za svého života nedočkaly.
Některé stanuly v čele národa nebo hnutí a vedly lidi směrem, který považovaly za správný, i když za své přesvědčení byly často vězněny a někdy zaplatily i životem. Jiné byly nadané umělkyně, které se zapsaly do dějin svými tvůrčími činy a silou osobnosti. Další z obdivuhodných žen zasvětily život pomoci potřebným. Vědkyně, o nichž tu budete číst, zase přispěly – i přes všeobecně rozšířené přesvědčení, že svět vědy je vyhrazený pouze mužům – k objasnění mnoha velkých záhad tohoto světa. A konečně se dočtete i o hrdinkách, které se nevzdaly svého přesvědčení a zásad ani tváří v tvář opravdu velkému zlu a nebezpečí. A to všechno proto, aby se na tomto světě v budoucnu žilo lépe.
Máš také nějaký svůj sen? Změnit naděje a sny v realitu, otřást světem, občas obnáší i „zatřást“ sama sebou. Tak se neboj a jdi si za svým!

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
MYSlenka 194 18. 1. v 19:44:15
Bebinec 192 18. 1. v 08:47:59
MYSlenka 190 15. 1. v 19:47:30