Plavba ňaderským mořem, Nevěsta ze zámoří

Konec aukce: 6. 8. 2020 v 20:00:00

Plavba ňaderským mořem
Příběhy z pera vynikajícího stylisty a známého českého scénáristy (Život na zámku, Náměstíčko, Náves) vyprávějíí tentokrát nejen o dětských snech, které v dospělosti nedojdou svého naplnění.

Nevěsta ze zámoří
První světová válka vzala Julii nejen manžela a malého syna, ale i domov a chuť do života. Uchýlí se do domu své provdané sestry, ale dobře cítí, že je na obtíž. Z ciziny se na krátkou dobu vrací Juliin strýc a nabízí neteři zajištěnou budoucnost – sňatek s krajanem, který hledá manželku ze staré vlasti. Julie po krátkém váhání souhlasí a odjíždí z Čech na ostrov v Karibském moři. Netouží hledat novou lásku, ale jen útočiště a zapomnění. Čeká ji však daleko víc. Exotická příroda, zcela jiná společnost a manžel, jehož minulost je opředena tajemstvím. Navíc je tu i nebezpečná sokyně, která s Julií rozehraje hru na život a na smrt.

Přečtěte si více o knize Plavba ňaderským mořem, Nevěsta ze zámoří

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Plavba ňaderským mořem, Nevěsta ze zámoří za velmi příznivou cenu