Odkaz rodiny Jacksonů

Konec aukce: 1. 7. 2020 v 20:00:00

Odkaz rodiny Jacksonů je první oficiální knihou o rodině krále popu. Tato obsáhlá publikace odhaluje dosud nevyprávěný, fascinující příběh legendy, jíž Jacksonovi jsou. Kniha popisuje jejich cestu ke slávě od dob, kdy byli ještě dětmi a žili v Jacksonově ulici číslo 2300, přes roky, kdy se jako Jackson 5 upsali společnosti Motown, a následující zásadní přechod k nahrávací společnosti Epic, kde pokračovali už jako The Jacksons, až po rozkvět jejich sólových kariér a současnost. Díky jedinečnému přístupu k rodinným archivům i soukromým fotografickým sbírkám Jackieho, Marlona a Tita Jacksonových, obsahuje kniha množství nikdy neuveřejněných snímků. Výsledkem je ohromující sbírka vizuálního materiálu: fotky z rodinného archivu, snímky prvních kytar, které kluci vlastnili, nebo exkluzivní portréty od špičkového fotografa Harrisona Funka, který dokumentoval jejich profesionální kariéru.

Přečtěte si více o knize Odkaz rodiny Jacksonů

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Odkaz rodiny Jacksonů za velmi příznivou cenu